גם כן אספנות

הבמה שלכם לכל נושאי האספנות בארץ ובעולם

גם כן אספנות

הודעהעל ידי annetzer » ד' אוגוסט 21, 2013 12:21 am

לפורום שלום
שמי אנדריי.
לפני זמן קצר הצטרפתי למועדון אספני כלי רכב ארצישראלים, כשהמניע שלי הוא להיכנס יותר לעומק בנושא אספנות בכלל ואספנות רכב בפרט. אני בעל אוסף שונה במקצת ממה שרגילים לחשוב כאשר פותחים בשיחה על הנושא. תשאלו לבטח, באיזה מכוניות אני מחזיק ? אולי השאלה הבאה, כמה מכוניות, ואיפה אני מחזיק אותן? אז לפני שאענה לכם, אני רוצה להבהיר שמבחינתי, אין הבדל בין סוגי האספנים כל עוד העיסוק הוא חקר בתחום העינין בו הם עוסקים, כניסה להיסטוריה, תיעוד, שימור האוסף ושיפוץ. וזה בעצם פחות או יותר מה שאני עושה.
לא אחזיק אתכם במתח. יש ברשותי כ 120 מכוניות מכול הסוגים והגדלים. אני מחזיק אותן בוויטרינה די מפוארת (בעיניי) ועוד וויטרינה נוספת בבנייה (מחוסר מקום שנוצר). מי שנובר בפייסבוק, לבטח הספיק לראות כמה מהיצירות שלי.
אז מה אני אומר? מאחורי אוסף הדגמים (שמתוחזק היטב ולפעמים גם משופץ - כן, כן) עומד בסיס נתונים מפואר, בצורת אלבומים שאני בונה כבר כשלוש שנים. בימים אלה אני עובד על אלבום נוסף, היות ודגמים נוספים ממשיכים להצטרף לאוסף. את המידע אני מקבל מאינטרנט כמובן וכל אתר ממנו אני מוציא מידע, רשום אצלי בתחתית הדף. אני משתדל מאוד לדייק בכתיבה שלי , היות ואני מתרגם ומסכם מאנגלית.
וכאן המועדון נכנס לתמונה.
1. אני אשמח לשתף אתכם בקבצים אותם כבר בניתי. אינני יודע לעשות זאת כאן למרות שאני רואה "צירוף קובץ" בתחתית הדף.
2. כמובן שאשמח לשתף את המידע אשר ברשותי אבל סביר להניח שאשמח יותר להעזר בידע הרב שברשותכם.
3. מקורות כמו מגזין אוטו או מועדון של אספני רכב קלאסיים, מבחינתי הם המקורות הכי טובים ונותנים לי השראה להמשיך ולטפל באוסף.
4. מאוד אשמח לקבל הערות, תיקונים, הארות על האלבומים (בתנאי שאצליח להעלות אותם). זאת הסיבה העיקרית שאני כאן.
5. סיבה נוספת בגללה אני כאן, היא שכולם יוכלו להנות מדברים יפים (עיניין של טעם, אתם תחליטו).
6. אולי בזמן שאני כאן במועדון, אוכל להגיע בקלות יותר לרכב אספנות.
אני מבקש קצת זמן הסתגלות, היות ואני פעם ראשונה בפורום, ואחרי שאלמד את הלך הרוחות, מבטיח שכולנו ניהנה.

החבר החדש, אנדריי.
annetzer

Re: גם כן אספנות

הודעהעל ידי רועי צוקרמן » ד' אוגוסט 21, 2013 4:50 pm

ברוך הבא אנדריי.
בתור אספן דגמים בעבר, יש לי הרבה הערכה לתחום - שמהווה חלק בלתי נפרד מעולם אספנות הרכב. לכן גם שמחתי לראות את התמונות שהעלית בפייסבוק שלנו.

אשמח לראות את התמונות גם כאן בפורום, ולראות את השתתפותך כאן. לגבי קבצים - כרגע ניתן להעלות לפורום רק קבצי תמונות (Jpeg למשל). קבצי וורד או
סוגים אחרים (פוטושופ/אקסל וכדומה) לא נתמכים.

מאחל לך שסעיף 6 יתגשם במהרה :-)
רועי.

ובשביל הנוסטלגיה של עצמי, הוספתי תמונות של האוסף שהיה ברשותי עד תחילת שנת 2007, ושלמרבה הצער לא נותר ממנו (כמעט) כלום.

mod (1).jpg

mod (2).jpg

mod (3).jpg

mod (4).jpg

mod (5).jpg

mod (6).jpg

mod (7).jpg

mod (8).jpg

mod (9).jpg
mod (9).jpg (182.59 KiB) נצפה 5401 פעמים

mod (10).jpg

mod (11).jpg
סמל אישי של המשתמש
רועי צוקרמן
צוות הניהול

הודעהעל ידי zeev » ד' אוגוסט 21, 2013 6:18 pm

אתה התפטרת מאוסף כזה ? לא להאמין .
zeev
צוות הניהול

הודעהעל ידי רועי צוקרמן » ד' אוגוסט 21, 2013 6:55 pm

אם היית אומר לי בשנת 2006 שבשנת 2007 אעבור מאוסף של 300 דגמים ל-0, כנראה שגם אני לא הייתי מאמין...
סמל אישי של המשתמש
רועי צוקרמן
צוות הניהול

הודעהעל ידי annetzer » ד' אוגוסט 21, 2013 10:15 pm

זאב, רועי

מודה לכם על קבלת הפנים החמה. כמו שאני רואה את התמונה עד עכשיו, תהיה לי עבודה רבה כאן. אנסה להעביר את החומר שלי אל הפורום בדרכים חלופיות. יש לי בבית "גאון" בן 15, עליו אני סומך ב 100%. אחת הדרכים היא לפגוש אתכם באחד המפגשים בת"א (כמו שהבנתי שנהוג).
אפרופו מפגש. האם ישנם חברי מועדון נוספים באזור הדרום (חוץ מהבחור מתעשור)? אשמח לקבל את שמם אם אפשרי כמובן. ובכלל, האם ישנה רשימת חברים נגישה, כמו בבית ספר כזה, רשימת התקשרויות?
אם הייתי יודע ב 2006 של רועי יש אוסף מפואר כזה, אזי ב 2007 אני הייתי האדם המאושר בעולם. הרשמת אותי בכל מובן אפשרי.
ובינתיים קבלו את מספר הטלפון שלי 0506238830, כמובן אני עונה לשם נצר אנדריי ואני מתגורר בבאר שבע. סטטוס שלי: נשוי(לאותה אחת כל הזמן) + 3 +1 (בת שנה וחצי חמודה מאוד) ואני בן 57 לפי תעודת הזהות אבל לפי התהגות ותגובות הסביבה אלי, אני בן 5, לא יותר.

מספיק להיום. מאחל לכולנו המשך שיתוף מהנה. להתראות בקרוב (גם בפייסבוק)

אנדריי
annetzer

הודעהעל ידי רועי צוקרמן » ה' אוגוסט 22, 2013 8:54 am

שלום אנדריי.

יש לנו כמובן מאגר חברים, אך כדי להגן על הפרטיות של חברינו איננו חושפים אותו.
לגבי אספנות בדרום - אנו מתכננים מפגש רכבי אספנות בעתיד הקרוב בדרום, כשיהיו פרטים נוספים כמובן שנעדכן.

עד אז, אתה יותר ממוזמן להגיע למפגש הקבוע שלנו בקפהנטו, רחוב פנחס רוזן 57 בת"א - כל יום שישי בין 18:00 ל-20:00.

רועי.
סמל אישי של המשתמש
רועי צוקרמן
צוות הניהול

הודעהעל ידי zeev » ה' אוגוסט 22, 2013 12:22 pm

ברוך המצטרף מר נצר.
אספנות הרכב פנים רבות לה , אין ספק שלך מן היפה שבהן , גם לי יש מספר דגמים , אלה בעיקר דגמים של כלי רכב שיש לי בגודל טבעי .
הרעיון לפנות לחברים באיזור הדרום דרך ה - facebook לדעתי מצויינת ואני מקוה שתביא את התוצאות הרצויות .
אני רוצה לאחל סוף שבוע נעים ושנה טובה . - זאב
zeev
צוות הניהול

חזור אל פורום אספנות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 27 אורחים