אופניים עם מנוע עזר

הבמה שלכם לכל נושאי האספנות בארץ ובעולם

Re: אופניים עם מנוע עזר

הודעהעל ידי AKICHU » ב' דצמבר 09, 2013 10:43 am

אכן יש גישות שונות בעניין וגם מעבר לים, קביעות לגבי יעודו של הטילון או המופד תהיינה שונות חלקן מפי חובבים (של התחביב) וחלקן מפי מי שהיו שם כשזה יוצר.
אכן כלי רכב אספנות יש לשומרו מכל הבחינות ובעיקר בתחזוקתו גם פה יש גישות שונות, יש כאלו שמפקירים את הכלים שלהם בחצרותיהם במינימום הגנות (יש לנו מכר כזה בדרום עדיין זה נחשב אוסף), ויש כאלו שמשמרים אותם מוגנים.

לגבי נסיעות על כלי רכב אספנות באשר הוא, זו החלטה של בעל כלי הרכב, באם להעבירו על עגלה, או לנסוע עליו, או להשתתף במירוצים ומסלולים יעודיים, או להציבו בסלון ביתם.

גילוי נאות לי אין כלי רכב אספנות ויש כאלה שבכל הזדמנות מנסים להציג אותי כפסולה להבעת דעה, אבל שנים ליוויתי את הנושא כבת של וכבת זוג של וגם השקעתי כספים, נסיעות ובעיקר זמן כחלק מהחבילה, חלק מבאי ביתי היו כאלו שהתחביב שלהם היה לאגור ולא לעשות כלום שנים, או למסחר. חלקם התמקדו בסוג מסוים אחרים שינוי את ההעדפות בהתאם לטרנד או לגחמה, הכל לגיטימי.

המשך עיסוק פורה ומפרה
אירית
נערך לאחרונה על ידי AKICHU בתאריך ב' דצמבר 09, 2013 11:01 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.
טיפ לחיים : אף פעם אל תטוס בחברת תעופה שטייסיה מאמינים בגלגול נשמות
אושר משמעו: בריאות טובה וזכרון דפוק .
סמל אישי של המשתמש
AKICHU

הודעהעל ידי annetzer » ב' דצמבר 09, 2013 10:51 am

תאורים וטיעונים מרשימים. כל הכבוד. אם כך אני אצטרך לבוא ולבקר את הטילונים האלה לעתים קרובות יותר, אם ארצה להכיר אותם יותר.
annetzer

הודעהעל ידי ירון פ. » ב' דצמבר 09, 2013 11:22 am

annetzer כתב:תאורים וטיעונים מרשימים. כל הכבוד. אם כך אני אצטרך לבוא ולבקר את הטילונים האלה לעתים קרובות יותר, אם ארצה להכיר אותם יותר.

אכן בכדי לראות את הטילונים הנדירים והמיוחדים תאלץ להגיע לארועים המתקיימים לפרקים - לעיתים אנו עורכים ארועים כאשר הדגש הוא על טילונים. כולי תקווה שבשבת הקרובה מזג האוויר יאיר לנו פנים ונוכל לערוך את הארוע בקיבוץ דליה. מבטיח לך שיהיו שם טילונים יפים....
אוסף כלי רכב ללא ליאות.
סמל אישי של המשתמש
ירון פ.

הודעהעל ידי annetzer » ב' דצמבר 09, 2013 12:10 pm

המון תודה על ההזמנה. למה לדעתך אני משתתף בדיונים כאן בשעות כאלה. כי אני חולה :-( (חוץ מחולה כרוני על אישתי :-) ). אז נראה איך ארגיש. אבל בכל מקרה אין לי ספק שהארוע יהיה מוצלח.
ולאירית. ברשותך "גילוי נאות לי אין כלי רכב אספנות ויש כאלה שבכל הזדמנות מנסים להציג אותי כפסולה להבעת דעה". כל אלה טועים. ובגדול. כנראה שאין להם מושג מי עומדת מולם, ולך, אסור לתת להם הזדמנות לעשות זאת. כפי שאני מתרשם כאן דעותיך חשובות, לא פחות משל בעל רכב אספנות. מרגישים בדבריך, שאת מגיעה מקולטורה מוטורית, אפילו מבלי לציין קירבה. אז בפעם הבאה שמישהו ינסה להציג אותך כפסולת דעה, פשוט הראי לו את כל מה שאת יודעת בנושא, ואם אני מתרשם נכון, את יודעת הרבה. אגב, את לא היחידה בזירה זאת, ללא רכב אספנות.
המשך יום נעים
annetzer

הקודם

חזור אל פורום אספנות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 26 אורחים