הזמנה ובקשה אישית לכולם-רן

הבמה שלכם לכל נושאי האספנות בארץ ובעולם

הודעהעל ידי y9853 » ש' אוגוסט 29, 2009 3:08 pm

zeev כתב:יוני שבת שלום .
אני לא יודע מה אירית תענה לך , לא תיאמנו עמדות , אבל ידוע לי שיש החלטה אצל הנהלת מועדון החמש לא לקיים כל קשר איתנו ,ומי שלא רוצה אותנו אנחנו לא רוצים אותו , וכדי למנוע התקשקשות מיותרת ולאפשר לכל מיני עכברושי ביבים ללכלך במיסתרים יעלה ויקום מי שצריך מן הצד השני ויצהיר בקול גדול " רוצה אני " ובעברית פשוטה כדי שלא יהיו פירושי רשי וכאלה אנחנו לא יכולים לנהל שום קשר רשמי עם חברים שם כי לא החברים קובעים .
לא עם רן שושני , שלא חבר שם , ואפילו לא איתך שאתה כן חבר, אבל לא זה שקובע משהו , אז הואיל והרכבת נוסעת והנופים משתנים , יתכן שגם שם יום אחד ישתנה משהו ועד אז אל תלחצו עלינו הכדור לא אצלנו , ותמיד זכור , לטנגו צריך שניים . שלך כתמיד . - זאב

ברור לי מעל לכל צל צילו של ספק, שאין אני קובע כלום. בסה"כ יש לי תחביב משותף לזה שלכם (וקטונתי לעומתך ולעומת רבים אחרים). אני רוצה ומקווה כי כל בעלי התחביב המשותף לשלי, ישתפו פעולה, למען עתיד טוב יותר לתחביבנו המשותף.
חוזר אני ואומר, אין אני רוצה שמישהו יתבטל בפני השני, אלא שנלך כולנו יד ביד ע"מ להשיג את המטרות המשותפות.
מעבר לכך, אני לא חושב שלצאת בהצהרות זאת הדרך הנכונה. לפחות לא בהתחלה. אני כן חושב שצריכה לבוא יוזמה שקטה, ורק לאחר פגישה משותפת שקטה, ורק לאחר הסכמות על אי אלו שהם דברים, יש לצאת בקול גדול ולהכריז.
אני מוכן בשמחה להיות זה שיקשר, ולפחות ינסה לגשר על הפערים העצומים שנפערו במהלך הזמן.
אכן לטנגו צריך שניים, אבל בשביל לא לשבת בצד ולהסתכל על כולם רוקדים ונהנים במסיבה, לעיתים צריך לאזור אומץ, ולהיות זה שיזמין את בת הזוג לריקוד, בעיקר כשאוהבים לרקוד ולהוביל. אם כי כאן אני מציע את עצמי כ"שדכן" ותו לא.
יהיה מוצלח הריקוד, תמשיכו הלאה לדייטים נוספים (כבר לא תצטרכו את ה"מתווך"), לא יהיה מוצלח הריקוד, נדע שלפחות ניסינו.

אין לי שום מניע נסתר, למעט העובדה שבאמת כאב לי שלא באתם להשקה בירושלים, ושאני רוצה לראות אתכם משתתפים באירועים המוטוריים השונים, שיבואו עלינו לטובה, ברחבי הארץ, גם באלו שנערכים תחת הכובע של מועדון החמש, ואת מועדון החמש מתארח באירועים של אספני הרכב הארצישראלים.
y9853

הודעהעל ידי zeev » ש' אוגוסט 29, 2009 3:58 pm

לצערי לא קראת בעיון מה שכתבתי , ואני לא יודע ממש איך להסביר שוב , אז אנסה כך : הכתובת לפניות מסוג זה לא אצלנו תפנה בבקשה לצד השני , לאחר שתקבל תשובה ( אם בכלל ) חזור אלינו . - זאב
zeev
צוות הניהול

הודעהעל ידי AKICHU » ש' אוגוסט 29, 2009 4:13 pm

יוני
אני יודעת, באמת ובתמים מה המניעים שלך ועד כמה הם חיוביים, וגם הבעתי זאת באוזני חבר משותף ועד כמה אני מצרה על שאנחנו לא מגיעים כמו גם מועדונים אחרים.
כמו שציינתי בפעם אחרת, יש פעילות מאחורי הקלעים, והמסר מהצד השני, נכון לעכשיו, "לא מעונינים" דוגמא קטנה, שירשור כזה לא היה שורד אפילו חצי שניה בפורום של מועדון החמש

כמו זאב גמאני מאמינה, שהתובנות תבאנה עם הזמן.
לפני יותר משנתיים נולדה מציאות חדשה, יש כאלו שיתעקשו לראות בזה "אסון לתרבות המוטורית האספנית" "פגיעה במונופול" , זב"שם
אחת מהתמורות שהגיעה לכדי ביטוי היא יום שישי האחרון ה-28 בחודש, 4 אירועים מקבילים ומוצלחים - כן כן אפשר גם אחרת

אני רואה בזה בשלות, בגרות, והטמעה של התרבות המוטורית הגלובאלית על כל גווניה - בכל העולם אין לאף גוף מונופול ואין ארגון גג, כך צריך להיות גם פה. ואני מאילו שלא מקבלת את זה "שבישראל זה אחרת"
אני חווה תחלואות דומות ממש בימים אילו בתחום אחר לגמרי, ומצליחה לעמוד על שלי ועל הסטנדרטים ההמקובלים בכל העולם, אני מקווה לסיים בקרוב, ותצא הזמנה לכל מקורבי.
לא קל לי, במיוחד שאני לבד במלחמה הזאת, והעובדה שאני אשה (ואני גאה בכך).

כמו שאמר זאב, אל תלחצו עלינו, עשינו את כל מה שאתם מציעים, וחבטות בתצורת הקשים (אנאלוגיות) פוגעות לא ממש מקדמות שום מטרה, ובהזדמנות זאת אני מסבירה גם מדוע החלטתי למחוק תגובות שלי.

מאד רצינו להגיע, ולחגוג אתך לו היה זה במערך אחר

שבוע הכי טוב יוני
אירית
נערך לאחרונה על ידי AKICHU בתאריך ש' אוגוסט 29, 2009 8:12 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.
טיפ לחיים : אף פעם אל תטוס בחברת תעופה שטייסיה מאמינים בגלגול נשמות
אושר משמעו: בריאות טובה וזכרון דפוק .
סמל אישי של המשתמש
AKICHU

הודעהעל ידי AKICHU » ש' אוגוסט 29, 2009 6:45 pm

דרך אגב יוני, כצעד ראשון למשל, וכמו שביידיש אומרים Put your money where your mouth is
למה למשל שלא תפתח נושא זה לדיון ב- CF?
אירית
סמל אישי של המשתמש
AKICHU

הודעהעל ידי zeev » ש' אוגוסט 29, 2009 10:01 pm

zeev כתב:
AKICHU כתב:דרך אגב יוני, כצעד ראשון למשל, וכמו שביידיש אומרים Put your money where your mouth is
למה למשל שלא תפתח נושא זה לדיון ב- CF?
אירית

אני אענה לך למה ? כי שם זה יהיה מונולוג במקרה הטוב , או ימחקו אותו במקרה הפחות טוב , דיקטטורה נאורה זוכרת ?. - זאב[ /quote]
zeev
צוות הניהול

הודעהעל ידי השושנים » א' אוגוסט 30, 2009 1:19 pm

אין ספק שהעולם המוטורי בארץ כמרקחה, לפני שלוש או ארבע שנים אם הייתי מספר למישהו
שכך יהיה היו מנפנפים אותך כלאחר יד.

המציאות המוטורית בארץ השתנתה ומשתנה במהירות, וכולם אחוזי תזיזית, תרבות מוטורית
היא כבר לא מילה גסה, ואפילו הפכה שמטבע לשון השגורה בפי כל...

מי שלא ידע לצפות נכונה את העתיד יעשה טעיות יקרות, אני ממליץ לך אירית לעיין קצת בחומרים שכתבתי לפני חמש שנים שכולונו היינו תחת מטריה אחת, ותיראי כיצד הפך אוסף הנבאות השחורות שלי למציאות...

כיצד הטירטורים שלי, והלחץ מהשטח, הפכו לעובדות מוגמרות ושינויים, ואם זה לא יעזור לך
להבין, אז באמת שום דבר לא יעזור, לא שירשורי זעם נעלמים ולא טלפונים עצבניים...

מי שמתחפר בעמדות בצורות סופו שיכבש, מי שיוצא להסתער מנצח!

העבר מאחורינו לתיזכורת, הווה לעשייה חדשה ועתיד תלוי רק בנו!

הגיע הזמן לעשות את הדברים הנכונים ולהפסיק עם השאר, או שעלולים למצוא עצמינו לא רלוונטיים לתקופה - רן
סמל אישי של המשתמש
השושנים

הודעהעל ידי AKICHU » א' אוגוסט 30, 2009 2:19 pm

[/b][/color][/quote]
אני אענה לך למה ? כי שם זה יהיה מונולוג במקרה הטוב , או ימחקו אותו במקרה הפחות טוב , דיקטטורה נאורה זוכרת ?. - זאב[ /quote][/quote]

ולכן כפי שהצעתי
יוני יותר ממוזמן, כמובן באם הוא מעונין, לנסות הוא להרים את הכפפה ולהעלות את נושא השירשור הזה לדיון שם, ואולי אז נדע כולנו את התשובה, לכאן או לכאן, למרות שאנחנו כבר יודעים אותה ממגעים קודמים.
מי יודע אולי בכל זאת השתנה משהו?

אירית
סמל אישי של המשתמש
AKICHU

הודעהעל ידי השושנים » א' אוגוסט 30, 2009 4:22 pm

AKICHU כתב:[/b][/color]

אני אענה לך למה ? כי שם זה יהיה מונולוג במקרה הטוב , או ימחקו אותו במקרה הפחות טוב , דיקטטורה נאורה זוכרת ?. - זאב[ /quote][/quote]

ולכן כפי שהצעתי
יוני יותר ממוזמן, כמובן באם הוא מעונין, לנסות הוא להרים את הכפפה ולהעלות את נושא השירשור הזה לדיון שם, ואולי אז נדע כולנו את התשובה, לכאן או לכאן, למרות שאנחנו כבר יודעים אותה ממגעים קודמים.
מי יודע אולי בכל זאת השתנה משהו?

אירית
[/quote]

איריתי יקירתי, אני מרשה לעצמי להיות קצת בוטה, כרגע לא מועדון החמש הוא הבעייה,
ממתי את מחפשת אישור קיומי ממשיהו וממתי את זקוקה לאישור נוכחות?

או שיש לך אימרה (כגוף - כמובן) ואז אני לא מבין איפה הבעייה,
או שאת מחפשת אישורים ממישהו, דבר שמעיד על.....

כרגע מדובר על מפגש ראשי מועדונים, אז או שאתם שם או שהוצאתם עצמכם מהכלל,
שזה בסדר אבל בעל תג מחיר...

אפשר ובסדר להתחפר בעבר לנצח, להרגיש דחויים/ דחוקים /צודקים/דפוקים/נעלבים/
חזקים/מנצחים/מובדלים/נאורים/חכמים/יחידים/ - מחקי את המיותר או הוסיפי כרצונך.

ואפשר גם אחרת לבלוע רוק ולהגיע ולהשפיע, אף אחד לא מבקש לוותר על כלום
רק לבוא לשמוע ולהחוות דיעה. זה הכל. - רן
סמל אישי של המשתמש
השושנים

הודעהעל ידי zeev » ב' אוגוסט 31, 2009 9:02 am

רק מסקרנות , שהרי לא פנית אלי , גם לי יש שאלה , מדוע אינך מפנה שאלות אלה בפורום הנכון ?
שם יש ליברליזציה ושקיפות מלאה , דיקטטורה נאורה זוכר ? משם גם יעיפו את ההודעה בטרם יבש הדיו על הניר ( אם היה כזה )" ויקנסו אותך בשלושה ימי שכר " . האם אין כאן מעט ניצול של ההחלטה שלנו לאפשר כמעט כל דעה ללא מספרי הצנזור ? הייתי רוצה לראות איזון ולא דיונים והאשמות כלפנו .
למרות שאנחנו לא עמותה ואין בחירות תוכל להיווכח שאנחנו ליברליים לא פחות מאחרים והייתי קובע שיותר, שכן אין לנו פורום סגור ואפילו מכתב זה גלוי . נסה בבקשה לפרסם את הצעותך רן בפורום הנכון ונראה לאן יובילו הדרכים .
רק תגובות עינינייות יענו בעניין זה . להתראות - זאב
zeev
צוות הניהול

הודעהעל ידי shmil » ב' אוגוסט 31, 2009 1:06 pm

שושני,
אני אחד ה"רשומים השקטים". אלה שלא כותבים, לא כאן ולא ב-CF, אלא אם זה משהו ספציפי וייחודי. אבל אני עוקב, גם כאן וגם שם.
אני גם לא חבר במועדון החמש, הייתי פעם ומצאתי שאין לי מה לחפש שם, וגם "חברותי" ב-IVC מתבטאת בזה שפעם, כשהם הוקמו, נתתי להם את שמי.

ולמה אני כותב עכשיו, פתאום באמצע היום?
כי אני חושב שאתה טוחן מים, כמו גם יוני. אין לי כל ספק, ממה שרואות עיני ב-CF, שחברי IVC בלתי רצויים, ונחשבים ל"בןגדים" שקמו ועזבו את מועדון החמש. נראה לי, ודגש על "נראה לי", כמי שעומד מהצד אך קורא הכל, שאתה אכן פונה לצד הלא נכון. שאתה פונה לחברי IVC ומנסה לשכנע אותם ללכת לקנוסה.
הם כבר הלכו, ועל אף קנוסה, על משמעותה - נדחו.
אירית וזאב צודקים (ובי נשבעתי שלא פגשתי איש מהם מימי). לך למועדון החמש, נסה לשכנע אותם שיוציאו הזמנה רשמית ל-IVC להשתתף איתם בפעילות כלשהי. רשמית, שגם יכתבו שהם מזמינים את IVC. לא "את כל המועדונים", כי כל המועדונים זה מועדון פורד, וספה, מזדה, FS, חיפושיות ועוד כל מיני, שנחשבים כתתי קטגוריות במועדון החמש.
הזמנה רשמית ל-IVC.

אם תצליח, אני משוכע לחלוטין שחברי IVC, או לפחות חברי ההנהלה יגיעו.
אם תצליח.
אם.

ולא סתם כתבו לך אירית וזאב שתנסה להעלות שם פוסט דומה במהותו, רק הפוך. כנראה שהם צודקים, והוא לא יראה אור יום.

my 2 cents,

ושוב, אחזור לי אל המחשכים.
Willys סגור 58, סגול, כמו בסמלון.
Willys סגור 53, דגם מפואר - ממתין לשיפוץ
Jeepster Willys שנת 48/49- מחפש במחיר שפוי
סמל אישי של המשתמש
shmil

הודעהעל ידי השושנים » ב' אוגוסט 31, 2009 6:13 pm

הרי שאתם לא חושדים בי שאידיוט אני, ואם לא היה לי מנדט להציע מה שהצעתי
שהרי לא הייתי מבזה את עצמי.
יש כוונה ונכונות למפגש ורק נציג בכיר של ה-IVC חסר. עד שירים מישהו את הכפפה.
אני לא מבקש הרבה קצת אמונה וקרדיט שאני חושב שהשגתי בעבודה קשה-רן
סמל אישי של המשתמש
השושנים

הודעהעל ידי zeev » ב' אוגוסט 31, 2009 6:42 pm

לצערי אני לא מבין ממי בדיוק קבלת מנדט לנהל איתנו מגעים בשם גוף כזה או אחר, כאשר כפי שכתבתי לי יש מידע אחר לגמרי .
מי שמעוניין לדבר איתנו יפנה באופן ישיר , אפשר גם דרך פורום זה , ולא דרך מתוכים או פורומים סגורים למיניהם , כמו כן מקובל במקומותנו לקבוע , שעה , יום ,מקום , וכמובן רשימת משתתפים , אני מקוה שגם אצלכם נהוג כך , בכל מקרה אודה על רשימה שמית ואז נציג את עמדתנו . חן חן על שיתוף הפעולה . זאב
zeev
צוות הניהול

הקודם

חזור אל פורום אספנות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים