הזמנה ובקשה אישית לכולם-רן

הבמה שלכם לכל נושאי האספנות בארץ ובעולם

הזמנה ובקשה אישית לכולם-רן

הודעהעל ידי השושנים » ג' יולי 28, 2009 9:15 am

לפני שאני מדביק את הזמנה שהפצתי בכל הפורומים האחרים כמה מילים אישיות:

לפני הכל אירוע ההשקה הוא האירוע של חברנו יוני, יוני חבר מועדון החמש
סירב לכל הצעה לבצע את ההשקה במקום אחר והתעקש שההשקה תהיה בי-ם
בין החברים, אנחנו מסכימים ומכבדים את ההחלטה שלו!

נוכחותכם באירוע חשובה לנו מאוד, הן כגוף בעל אמירה מוטורית, אבל בעיקר כחברים קרובים
וידידים,

שמור לכם מקום כבוד בשולחן, ואני מבקש בכל לשון של בקשה שימו לרגע את כל המחלוקות
בצד ובואו להינות איתנו ולהשתתף בשימחתנו-אתם חשובים לנו מאד ואנחנו רוצים אתכם כאן!

אירית, זאביק, ירון, ושאר החברים היקרים, זוהי המסיבה שלנו, חשוב לי שתבאו-רן

:D :D :D

ירושלים לרכבי אספנות, גאה ומתרגש, בהצלחתו של יוני, חבר מועדון החמש, בשיפוץ הלמברטה
המיוחדת.

אנחנו כאלה שחרטו על דיגלם, ומחזקים בדיעה, כי כל מי שאוהב רכבים בכלל ורכבי אספנות בפרט
מקומו איתנו. ולכן בחרנו מרצון להיות ללא שיכות מועדונית כזו או אחרת.

ולכן אנו רוצים לנצל הזדמנות נדירה זו, לחגיגת קיץ מטורית של כל המועדוני הרכב בישראל, ללא הבדל
מוצע מין או שיכות מוטורית.

ביום שישי 21.8.09 נניח את כל המחלוקות בצד ונבוא כולם להינות ביחד עם חברינו יוני, ביום שמחתו.
הזמנות יצאו כבר לאנשי המפתח של המועדונים ואנחנו מבקשים בכל לשון של בקשה לכבד ולהגיע ולהשאיר
בבית כל מה שאינו קשור להנאה צרופה, רכבים ישנים, ברגים וחלודה...

וקצת פרטים טכניים, הרח' יסגר לתנועה בתחילתו באישור העירייה, מדובר ברח' ללא מוצא שבקצאו חנייה
גדולה, כל מי שיבחר להגיע כקבוצה הרכבים יחנו בצורה הומוגנית, לדוגמה, מועדון אלפא יחנה את כל
האקזוטיקה האיטלקית ביחד, כאשר חזית הרכב תפנה לכיוון פנים החניון (נציגים שלנו ידריכו במקום).

לצערינו החנייה תהייה שמורה לרכבים קלאסיים ומיוחדיים (הפתעה הפתעה) ולכן מי שמגיע בטעות עם
המיצברו לנטיס שלו, יחנה בקירבת מקום, ויגיע רגלית. (בירה צוננת תפצה אותו על אובדן הקלוריות).

האירוע מפורסם בעיתנות, וצפויה הגעה של אורחים נוספים צפוייה גם נוכחות תיקשורת,
ולכן יתכנו פרסום תמונות רכבים בעיתון.

פאב הטוביה וקובי בעליו (גם הוא חבר החוג הירושלמי ובעל חיפושית גאה) מארח אותנו בסגננו ולרגל האירוע
מצפות הפתעות קולנריות מיוחדות.

ושוב אני קורא מעל במה זו לכולם נצלו את הרוח המנשבת (רוח באוגוסט רק בי-ם) ובוא לתת יד למשהו קצת
אחר, אין אצלינו בארץ יותר מדי ארועים מוטורים שאפשר לוותר על האירוע המיוחד הזה.

ובקשה אחרונה, סעו בזהירות בהגעה ובסיום, סעו בשיירות והפיצו את רוח הבשורה בפני כולם.

אנחנו מושטים יד לכולם ומחבקים בחום את כל מי שיבוא להשתתף בחגיגה המיוחדת הזו, ומקווים באמת שזו
תהייה תחילתה של מסורת מפוארת, ולתיפארת התרבות המוטורית בישראל!

ל-ה-י-ת-ר-א-ו-ת
סמל אישי של המשתמש
השושנים

הודעהעל ידי zeev » ג' יולי 28, 2009 11:33 am

רן יקירי , מקוה שהכל בסדר וכולם בקו הבריאות .
לפני יומיים צלצל אלי יוני על מנת להזמין אותנו לאירוע , הצעתי לו לקיים את האירוע תחת הכובע של הסניף הירושלמי ואז נבוא אנחנו ביחד עם אחרים ,את התשובה שהתקבלה ניתן לראות בהזמנה הרשמית לאירוע זה , איך אתה יכול לכתוב לנו " ללא שייכות מועדונית " כאשר זה אירוע של מועדון החמש, לנו אין עניין להשתתף באירועים של גוף זה , למרות שבמשך השנים נעשו נסיונות לקירוב לבבות , כולם נדחו עלי ידי הנהלת מועדון החמש .
לסיכום אני מאחל ליוני אירוע נעים , ולכולכם הנאה רבה . - זאב
נערך לאחרונה על ידי zeev בתאריך ג' יולי 28, 2009 11:50 am, נערך פעם אחת בסך הכל.
zeev
צוות הניהול

זאביק

הודעהעל ידי השושנים » ג' יולי 28, 2009 11:36 am

יוני חבר מועדון החמש וזכותו לזכות בהשקה כלבבו, המקום הוא המקום שלנו ואנחנו מארחים את כל המועדונים שיש כמו בכל השקה של חברי מועדון החמש ינאם יו"ר המועדון, את האירוע מארגן
החוג הירושלמי והוא יהיה אחר ממה שאתה מכיר=אנא בואו-רן
סמל אישי של המשתמש
השושנים

הודעהעל ידי zeev » ג' יולי 28, 2009 11:48 am

אכן זו זכותו של יוני , אבל אנחנו לא באים לאירועים בהם אנחנו לא רצויים . המשך יום טוב --זאב
zeev
צוות הניהול

הודעהעל ידי V8_וחצי » ג' יולי 28, 2009 12:24 pm

זאביק, אני אומנם לא מכיר את יוני באופן אישי, אבל האירוע הוא של יוני קודם כל, ורק אח"כ יש איזו שטות כמו חסות של מועדון ה-5.
זה בדיוק כמו שהייתה ההשקה של בני לוי והרנו שלו שכן הינו נוכחים בה, ובמיוחד לאור העובדה כי יוני ביקש באופן אישי.
אני בכל מקרה לא בטוח שאוכל לגיע כי אני מסיים עם העבודה רק בסביבות 15:00.
סמל אישי של המשתמש
V8_וחצי
Original Gangsta

הודעהעל ידי zeev » ג' יולי 28, 2009 12:33 pm

אתה מעט טועה דימה , אנחנו לא נכחנו בהשקה של בני לוי , אתה אולי נכחת באופן אישי , ואין לדעתי שום סיבה לנהוג הפעם אחרת . המשך יום טוב - זאב
zeev
צוות הניהול

הודעהעל ידי רועי צוקרמן » ג' יולי 28, 2009 12:36 pm

zeev כתב:אכן זו זכותו של יוני , אבל אנחנו לא באים לאירועים בהם אנחנו לא רצויים . המשך יום טוב --זאב

מסכים ב-100%.
סמל אישי של המשתמש
רועי צוקרמן
צוות הניהול

הודעהעל ידי V8_וחצי » ג' יולי 28, 2009 1:01 pm

נכון, זאביק, אני הייתי בהשקה של בני. כי בני ביקש ממני באופן אישי, כחבר.
אז שמתי זין על מועדון ה-5, כמו שאני עושה כבר שנים מאז הנסיון להעלים את פרשת נמרי-קיפניס, והגעתי.
אבל זאת זכותו של כל אחד לעשות את מה שהוא רואה לנכון.
סמל אישי של המשתמש
V8_וחצי
Original Gangsta

הודעהעל ידי רנצ'וק » ג' יולי 28, 2009 2:42 pm

דימה,
אני חולק על דעתך, כשמועדון החמש מפרסם את הארוע, רשמית הארוע שלו ולא של אף אחד אחר, גם לא של יוני. משול הדבר לפרסום של מפלגה פוליטית, הקוראת לציבור להשתתף בעצרת תמיכה פוליטית, ללא השתייכות פוליטית.
אם יוני רצה ארוע פרטי, הוא זה שצריך היה לפרסמו ולהזמין גם את מועדון החמש.
אני מקווה שאני הוא זה שטועה, אך כפי שלי נראים פני הדברים, ינוצל ארוע זה להכרזת שייכות מובהקת להתארגנות חברים שחרטה על דגלה חוסר השתייכות.

יוני חברי, שלוחות לך בזאת ברכות לרגל סיום השיפוץ, אתה בהחלט ראוי לארוע גדול ורב רושם לאור השקעתך הרבה בשיפוץ. יישר כח והנאה צרופה מהלמברטה.

רן.
רנצ'וק

הודעהעל ידי ירון פ. » ג' יולי 28, 2009 2:46 pm

רנצ'וק כתב:דימה,
אני חולק על דעתך, כשמועדון החמש מפרסם את הארוע, רשמית הארוע שלו ולא של אף אחד אחר, גם לא של יוני. משול הדבר לפרסום של מפלגה פוליטית, הקוראת לציבור להשתתף בעצרת תמיכה פוליטית, ללא השתייכות פוליטית.
אני מקווה שאני הוא זה שטועה, אך כפי שלי נראים פני הדברים, ינוצל ארוע זה להכרזת שייכות מובהקת להתארגנות חברים שחרטה על דגלה חוסר השתייכות.

יוני חברי, שלוחות לך בזאת ברכות לרגל סיום השיפוץ, אתה בהחלט ראוי לארוע גדול ורב רושם לאור השקעתך הרבה בשיפוץ. יישר כח והנאה צרופה מהלמברטה.

רן.

הפעם אני מסכים עם מלוא דבריך.
אוסף כלי רכב ללא ליאות.
סמל אישי של המשתמש
ירון פ.

הודעהעל ידי y9853 » ג' יולי 28, 2009 3:35 pm

zeev כתב:רן יקירי , מקוה שהכל בסדר וכולם בקו הבריאות .
לפני יומיים צלצל אלי יוני על מנת להזמין אותנו לאירוע , הצעתי לו לקיים את האירוע תחת הכובע של הסניף הירושלמי ואז נבוא אנחנו ביחד עם אחרים ,את התשובה שהתקבלה ניתן לראות בהזמנה הרשמית לאירוע זה , איך אתה יכול לכתוב לנו " ללא שייכות מועדונית " כאשר זה אירוע של מועדון החמש, לנו אין עניין להשתתף באירועים של גוף זה , למרות שבמשך השנים נעשו נסיונות לקירוב לבבות , כולם נדחו עלי ידי הנהלת מועדון החמש .

זאביק.
כמו שאמרתי לך בשיחתנו, וכמו שאני אומר לכל מי ששואל.
אני רוצה לנצל את ההשקה הזאת לטובת קירוב לבבות.
ברור לי שעברו חתולים, או שאולי היו אלו פנתרים, שחורים בין מועדון החמש לבין אנשי הפורום המכובד הזה.
נעשו טעויות. אין לי ספק בכלל.
אני רוצה, ואודה לכם מאוד באם תיענו לבקשתי, שתבואו להשתתף בשמחתי.
כדברי רן, אני רוצה שכולם ישאירו מאחוריהם את כל הפוליטיקות, ופשוט בואו להנות מיום שישי אחה"צ קסום של רכבי אספנות בירושלים.
היית במפגש בירושלים לא פעם (ולא רק אתה, אלא רוב חברי IVC), וראית את הכייף והייחוד של המקום.

כולנו כאן למען אותה המטרה, וגם אם הדרך היא אינה אותה דרך, בגלל מחלוקות וריבים שונים, לפעמים צריך לדעת להתעלות מעליהם (ללא כל קשר מי צודק ומי טועה), ולעשות משהו שייעשה לכולנו טוב בפנים - לראות רכבי אספנות, לשמוח בשמחת המשפץ ולשתות בירה צוננת. אם על הדרך ייצא מזה סנטימטר וחצי של קירוב לבבות, בכלל הצלחנו.

חלקכם עזר לי בחלקים, חלק אחר עזר לי ברעיונות, הסברים ועוד הרבה דברים אחרים שלא כאן המקום לפרט.

אני לא רוצה שההשקה הזאת תהפוך למריבה. הדבר האחרון שאני רוצה הוא שאנשים יריבו בגללי, כאשר האופציה המועדפת עליי היא קירוב לבבות בזכותי (בטח יהיה מי שיאמר שזה בגללי, אבל ניחא).

אני מבקש שתבואו בשבילי ובשביל להשתתף בשמחתי, ולא בשביל שום דבר אחר.

תודה.
y9853

הודעהעל ידי AKICHU » ג' יולי 28, 2009 3:51 pm

יוני
אתה אולי חתן השמחה, אבל אינך בעל/מארגן השמחה כךשבשם האתיקה מי שאמור להזמין זה מועדון החמש.
ב-4 ביולי פרסמנו הזמנה ב-CF לאירוע רב מועדוני ,חלק מיצג של המועדונים השונים הוזכר ואחרים הוזכרו תחת הכותרת "מועדונים אחרים" - מנהלי פורום אספנות קבלו הוראה למחוק את ההזמנה הזאת - כי שם מועדון החמש לא הוזכר מפורשות (בשום מקום לא נכתב כמובן שמועדון החמש לא מוזמן)

באירוע עוזדור ז"ל פנו לזאב באופן פרטי על מנת שיציג את כליו - זאב לא סרב אבל התנה זאת ביצוג של IVC ולא כאדם פרטי - כמובן סורב.

אתה לא יכול לקבוע למועדון החמש ולכפות עליו קרוב לבבות שהוא איננו מעונין בו במבנה הקיים קרי IVC עובדה מוגמרת, ועלינו לא ניתן לכפות לסגור את השלטר ולקרוא לזה "קירוב לבבות"

המטרה היא לא נשפים והילולות זה הערך המוסף - המטרה היא לשמור על התחביב - וזה יעשה גם אם לא נהייה נוכחים - בזה הייה בטוח

יוני, איזה יופי של שלב בחיים - סיום המאסטר פיס (כן ירבו) - הרבה הנאה והנעה
אירית
נערך לאחרונה על ידי AKICHU בתאריך ג' יולי 28, 2009 11:12 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.
טיפ לחיים : אף פעם אל תטוס בחברת תעופה שטייסיה מאמינים בגלגול נשמות
אושר משמעו: בריאות טובה וזכרון דפוק .
סמל אישי של המשתמש
AKICHU

הודעהעל ידי השושנים » ג' יולי 28, 2009 4:39 pm

רנצ'וק כתב:דימה,

רן.

כפי שהסברתי הארוע הוא הארוע של יוני, שבמקרה גם חבר מועדון ה-5
המקום הוא המקום שלנו, אף אחד לא הכריז ולא יכריז בין במודע ובין שלא, על החוג
הירושלמי כשייך למישהו, כי אנו פשוט נפסיק לבוא...ולא יהיה כלום.
חוג ירושלים היה ויהיה עצמאי וללא כל שייכות מוטורית, ואנו נכבד את ידידנו יוני
בהשקה וחגיגה המוטורית מיוחדות...
מקומם של כל המועדונים מובטח ו-IVC אינו שונה מאחרים, והוא רצוי מאד אצלינו.
פנינו לאירוע מעניין ושונה והיינו רוצים לראות את כולם-רן
סמל אישי של המשתמש
השושנים

הודעהעל ידי ירון פ. » ג' יולי 28, 2009 4:56 pm

רן ידידי, גם אם תקרא במקרה לחתול עכבר....הוא עדיין יהיה חתול.

אני מקווה שהמטאפורה הובנה. ובכל מקרה בהצלחה והמון שנים של הנאה מהלמברטה.
אוסף כלי רכב ללא ליאות.
סמל אישי של המשתמש
ירון פ.

הודעהעל ידי zeev » ג' יולי 28, 2009 5:25 pm

y9853 כתב:
zeev כתב:רן יקירי , מקוה שהכל בסדר וכולם בקו הבריאות .

זאביק.
כמו שאמרתי לך בשיחתנו, וכמו שאני אומר לכל מי ששואל.
אני רוצה לנצל את ההשקה הזאת לטובת קירוב לבבות.
ברור לי שעברו חתולים, או שאולי היו אלו פנתרים, שחורים בין מועדון החמש לבין אנשי הפורום המכובד הזה.
נעשו טעויות. אין לי ספק בכלל.
אני רוצה, ואודה לכם מאוד באם תיענו לבקשתי, שתבואו להשתתף בשמחתי.
כדברי רן, אני רוצה שכולם ישאירו מאחוריהם את כל הפוליטיקות, ופשוט בואו להנות מיום שישי אחה"צ קסום של רכבי אספנות בירושלים.
היית במפגש בירושלים לא פעם (ולא רק אתה, אלא רוב חברי IVC), וראית את הכייף והייחוד של המקום.

כולנו כאן למען אותה המטרה, וגם אם הדרך היא אינה אותה דרך, בגלל מחלוקות וריבים שונים, לפעמים צריך לדעת להתעלות מעליהם (ללא כל קשר מי צודק ומי טועה), ולעשות משהו שייעשה לכולנו טוב בפנים - לראות רכבי אספנות, לשמוח בשמחת המשפץ ולשתות בירה צוננת. אם על הדרך ייצא מזה סנטימטר וחצי של קירוב לבבות, בכלל הצלחנו.

חלקכם עזר לי בחלקים, חלק אחר עזר לי ברעיונות, הסברים ועוד הרבה דברים אחרים שלא כאן המקום לפרט.

אני לא רוצה שההשקה הזאת תהפוך למריבה. הדבר האחרון שאני רוצה הוא שאנשים יריבו בגללי, כאשר האופציה המועדפת עליי היא קירוב לבבות בזכותי (בטח יהיה מי שיאמר שזה בגללי, אבל ניחא).

אני מבקש שתבואו בשבילי ובשביל להשתתף בשמחתי, ולא בשביל שום דבר אחר.

תודה.

יוני ידידי : אחרי מכתב כזה ממש כואב הלב לא לבוא , אבל גם אחרים וגם אני כבר הגבנו בפורום זה וכתבנו את עמדתנו , קירוב הלבבות הוא לא איתך , אנחנו אוהבים אותך ואין בעיה , איפוא שהוא צריך להיות שם הבעיה , אבל הואיל ובלי כלום אי אפשר אז לכבודך .

אם יש לך למברטה , אתה אריה ממש ,
אם יש לך למברטה , אתה אדם חדש ,
אתה קנון גדול , אתה תותח ללא רתע ,
כי יש לך הכל , אם יש לך למברטה .
כל הזכויות שמורות . - זאב
zeev
צוות הניהול

הבא

חזור אל פורום אספנות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים