"הטוסטוס"- פיאג'יו סי!

המכונית לא מניעה? האופנוע משתעל? הפורום הטכני נועד לכל שאלה ולתמונות של תהליכי שיפוץ

Re: "הטוסטוס"- פיאג'יו סי!

הודעהעל ידי V8_וחצי » א' נובמבר 22, 2009 12:21 pm

יכול מאוד להיות שהחאפר האחרון שסידר שם את החשמל קיצר את הוינקר לפנס הראשי.
בכל מקרה, אם אתה גר באיזור שלי, אני אעזור לך עם זה בכיף.

דימה.
סמל אישי של המשתמש
V8_וחצי
Original Gangsta

הודעהעל ידי eran_k » א' נובמבר 22, 2009 8:39 pm

המשך עלילות החשמל
היום חפרתי עוד קצת וזה מה שמצאתי
המפסק הוא משולב וכולל גם מתג איתות וגם מתג צופר( מוקף בעיגול אדום בסכמה המצורפת)
מתג הצופר מקבל מתח ישר מהמגנטו דרך חוט צהוב (מסומן במספר 1) מהצד השני של המפסק ממשיך החוט הצהוב (מסומן במספר 2) לספק מתח לפנס הקדמי והאחורי (מוקף עיגול כחול) אני מניח שהמפסק הוא NORAMLY CLOSE אחרת האורות היו עובדים רק בלחיצה
במקביל לחוט הצהוב יוצאים משני צידי המפסק חוטים חומים לצופר
מתג האיתות מקבל מתח בנפרד דרך חוט ירוק לבן המגיע מהמגנטו דרך קופסת הפלשר, יחד עם עוד כמה חוטים
לפי השרטוט לפחות לא נראה שיש קשר חשמלי בין שני המעגלים
מה שקורה בפועל זה שבחוט הצהוב שיוצא ממפסק הצופר לפנס יש מתח רק שהאיתות במצב מופעל ימין או שמאל, ואני לא מצליח להבין למה

תמונה
eran_k

הודעהעל ידי guurf » א' נובמבר 22, 2009 9:09 pm

אולי יש מתח רק בזמן איתות בגלל שמסיבה כלשהי המעגל סגור רק בזמן איתות ולא נסגר בזמן פעולות חשמליות אחרות.
שיפוץ רכבי אספנות.
אין תחביב יותר טוב מזה.
סמל אישי של המשתמש
guurf
איש הבאגי

הודעהעל ידי eran_k » ג' נובמבר 24, 2009 11:55 am

טוב אז המשכתי לחפור ובסוף נראה לי שמצאתי,כל צמת החשמל שיוצאת מהסלילים של המגנטו רקובה ומתפוררת לכל אורכה,נראה לי ששם מקור כל הקצרים כי כל השאר נראה תקין, לצערי צריך לפרק את הנמוע כדי להחליף אותה אז אתמול פרקתי את המנוע אבל אני צורך כלי יעודי חולץ מגנטו, יש למישהו? או רעיונות איך לחלוץ בלי הכלי הייעודי?
eran_k

הודעהעל ידי asaf5572 » ג' נובמבר 24, 2009 12:30 pm

[quote="eran_k"]טוב אז המשכתי לחפור ובסוף נראה לי שמצאתי,כל צמת החשמל שיוצאת מהסלילים של המגנטו רקובה ומתפוררת לכל אורכה,נראה לי ששם מקור כל הקצרים כי כל השאר נראה תקין, לצערי צריך לפרק את הנמוע כדי להחליף אותה אז אתמול פרקתי את המנוע אבל אני צורך כלי יעודי חולץ מגנטו, יש למישהו? או רעיונות איך לחלוץ בלי הכלי הייעודי?[/quote
יש חולץ!
תתקשר אלי
asaf5572

הקודם

חזור אל פורום שפץ זאת בעצמך

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים