אספנות, קלאסיות, כלי רכב, אופנועים - פורום אספני כלי הרכב הארצישראלים - מדיניות הפרטיות

הסכם זה מסביר בפירוט כיצד “אספנות, קלאסיות, כלי רכב, אופנועים - פורום אספני כלי הרכב הארצישראלים” יחד עם החברות הקשורות אליה (להלן “אנחנו”, “אותנו”, “שלנו”, “אספנות, קלאסיות, כלי רכב, אופנועים - פורום אספני כלי הרכב הארצישראלים”, “https://ivc.org.il/forum”) ו phpBB (להלן “הם”, “אותם”, “שלהם”, “מערכת phpBB”, “www.phpbb.co.il”, “קבוצת phpBB”, “צוות phpBB הישראלי”) משתמשים בכל מידע אשר נאסף במשך כל חיבור בשימוש שלך (להלן “המידע שלך”).

המידע שלך נאסף בעזרת שתי דרכים. ראשונה, הגלישה אל “אספנות, קלאסיות, כלי רכב, אופנועים - פורום אספני כלי הרכב הארצישראלים” תגרום למערכת phpBB ליצור מספר של עוגיות, אשר הם קבצי טקסט קטנים אשר מאוחסנים בתיקית הקבצים הזמניים של דפדפן האינטרנט של המחשב שלך. שתי העוגיות הראשונות מכילות רק זיהות משתמש (להלן “זיהוי משתמש”) וזיהוי חיבור אנונימי (להלן “זיהוי חיבור”), הנקבעים אצל באופן אוטומטי על-ידי מערכת phpBB. עוגיה שלישית תיווצר לאחר שעיינת בנושאים ב “אספנות, קלאסיות, כלי רכב, אופנועים - פורום אספני כלי הרכב הארצישראלים” ובשימוש כדי לסמן את הנושאים אשר נקראו, כדי לשפר את הנאת השימוש.

אנו יכולים גם ליצור עוגיות אשר אינן קשורות למערכת phpBB בזמן הגלישה ב “אספנות, קלאסיות, כלי רכב, אופנועים - פורום אספני כלי הרכב הארצישראלים”, אך הן מחוץ להיקף מסמך זה אשר מיועד לכסות על העמודים אשר נוצרו על-ידי מערכת phpBB בלבד. הדרך השניה בה אנו אוספים את המידע שלך היא על-ידי מה שאתה שולח לנו. זה יכול להיות, ואינו מוגבל ל: שליחה בתור אורח (להלן “הודעות אנונימיות”), הרשמה ל “אספנות, קלאסיות, כלי רכב, אופנועים - פורום אספני כלי הרכב הארצישראלים” (להלן “החשבון שלך”) והודעות אשר נרשמו על-ידיך לאחר הרשמתך ובעודך מחובר (להלן “ההודעות שלך”).

החשבון שלך יהיה בחשיפה מינימלית המכיל שם זיהוי ייחודי (להלן “שם המשתמש שלך”), סיסמה אישית אשר בשימוש להתחברות לחשבון שלך (להלן “הסיסמה שלך”) וכתובת דואר אלקטרוני אישית וחוקית (להלן “הדואר האלקטרוני שלך”). המידע שלך לחשבון שלך ב “אספנות, קלאסיות, כלי רכב, אופנועים - פורום אספני כלי הרכב הארצישראלים” מוגן על-ידי חוקי הגנת נתונים המיושמים במדינה אשר מאחסנת אותנו. כל מידע מעבר לשם המשתמש שלך, הסיסמה שלך וכתובת הדואר האלקטרוני שלך הנדרש על-ידי “אספנות, קלאסיות, כלי רכב, אופנועים - פורום אספני כלי הרכב הארצישראלים” במשך תהליך ההרשמה הינו חובה או רשות, לפי ההחלטה של “אספנות, קלאסיות, כלי רכב, אופנועים - פורום אספני כלי הרכב הארצישראלים”. בכל המקרים, יש לך את האפשרות של איזה מידע בחשבונך יוצג לציבור. יותך מכך, בתוך החשבון שלך, יש לך את האפשרות לבחור או לבטל הודעות דואר אלקטרוני אשר נוצרות באופן אוטומטי על-ידי מערכת phpBB.

הסיסמה שלך מוצפנת (הצפנה לכיוון אחד) כך שהיא מאובטחת. עם זאת, מומלץ שאתה לא תבצע שימוש חוזר באותה הסיסמה במספר אתרים שונים. הסיסמה שלך היא האמצעי לגישה לחשבון שלך ב “אספנות, קלאסיות, כלי רכב, אופנועים - פורום אספני כלי הרכב הארצישראלים”, אז אנא שמור עליה בבטחה ותחת שום מצב שבו מישהו הקשור ל “אספנות, קלאסיות, כלי רכב, אופנועים - פורום אספני כלי הרכב הארצישראלים”, phpBB או כל צד שלישי אחר, יבקש את סיסמתך בדרך לא חוקית. במידה ותשכח את הסיסמה שלך לחשבון שלך, תוכל להשתמש במאפיין “שכחתי את סיסמתי” המסופק על-ידי מערכת phpBB. תהליך זה יבקש ממך להזין את שם המשתמש שלך והדואר האלקטרוני שלך, לאחר מכן מערכת phpBB תיצור סיסמה חדשה כדי להשיב את חשבונך.


חזור למסך ההתחברות

cron