אספנות, קלאסיות, כלי רכב, אופנועים - פורום אספני כלי הרכב הארצישראלים - תנאי שימוש

בעת הגישה אל “אספנות, קלאסיות, כלי רכב, אופנועים - פורום אספני כלי הרכב הארצישראלים” (להלן “אנחנו”, “אותנו”, “שלנו”, “אספנות, קלאסיות, כלי רכב, אופנועים - פורום אספני כלי הרכב הארצישראלים”, “https://ivc.org.il/forum”), אתה מסכים לציית לתנאים הבאים. אם אינך מסכים לציית לכל התנאים הבאים, אנא אל תיגש ו/או תשתמש ב “אספנות, קלאסיות, כלי רכב, אופנועים - פורום אספני כלי הרכב הארצישראלים”. אנו יכולים לשנות תנאים אלו בכל זמן נתון ונשקיע את מירב מאמצינו כדי לידע אותך, אך יהיה זה נבון מצידך לסקור תנאים אלו בקביעות כחלק מהשימוש המתמשך ב “אספנות, קלאסיות, כלי רכב, אופנועים - פורום אספני כלי הרכב הארצישראלים”. לאחר שינויים אתה מסכים לציית לתנאים אלו כאשר הם מעודכנים ו/או מתוקנים.

הפורומים שלנו מבוססים על phpBB (להלן “הם”, “אותם”, “שלהם”, “מערכת phpBB”, “www.phpbb.co.il”, “קבוצת phpBB”, “צוות phpBBהישראלי”) אשר הינה מערכת בולטיין המשוחררת תחת הסכם “רשיון ציבורי כללי” (להלן “GPL”) וניתנת להורדה דרך אתר www.phpbb.co.il. מערכת phpBB מקלה על האינטרנט המבוסס דיונים בלבד, קבוצת phpBB אינה אחראית לכל מה שאנו מאפשרים ו/או לא מאפשרים בתור תוכן מורשה ו/או מנוהל. למידע נוסף לגבי phpBB, ראה: http://www.phpbb.co.il/.

אתה מסכים לא לשלוח דברים גסים, גזעניים, אלימים, פוגעים, בלתי חוקיים או כל חומר אחר אשר שנוי במחלוקת במדינה שלך, במדינה בה “אספנות, קלאסיות, כלי רכב, אופנועים - פורום אספני כלי הרכב הארצישראלים” מאוחסנת או בחוק הבינלאומי. במידה ותעשה זאת תוביל את עצמך לחסימה מיידית ולצמיתות, עם הודעה לספק שירות האינטרנט במידה ונראה לנו דרוש. כתובות ה IP של כל ההודעות נשמרות כדי לעזור בכפיית תנאים אלו. אתה מסכים של “אספנות, קלאסיות, כלי רכב, אופנועים - פורום אספני כלי הרכב הארצישראלים” יש את הזכות להסיר, לערוך, להעביר או לסגור כל נושא בכל זמן נתון הנראה לנו מתאים. בתור משתמש אתה מסכים שכל המידע אשר אתה מזין יאוחסן בבסיס הנתונים. בעוד שמידע זה לא יחשף לשום צד שלישי ללא הסכמתך, לא “אספנות, קלאסיות, כלי רכב, אופנועים - פורום אספני כלי הרכב הארצישראלים” ולא phpBB ישאו באחריות לכל נסיון פריצה אשר יכול להוסיף לחשיפת המידע.


חזור למסך ההתחברות

cron