Honey! Im home

כל הנושאים שבעולם מלבד אספנות

Re: Honey! Im home

הודעהעל ידי gluk » א' נובמבר 01, 2009 1:04 am

ועוד כמה איברים על כך, שלא צילמת את הדבר הגדול ההוא מקרוב, ה-WOODY הזה!!! :twisted:
סמל אישי של המשתמש
gluk

הודעהעל ידי V8_וחצי » א' נובמבר 01, 2009 1:05 pm

אני לא חשבתי אפילו לקחת מצלמה, אף אחד לא סיפר לי לה יהיה שם, זה לא אשמתי, לא עשיתי כלום :twisted:

אני אסיים בחוויה שלנו עם אוויס.

כאשר תיאמנו את הטיול, הוזמנה מוסטנג פתוחה דרך אוויס בארץ, ונאמר לנו שהיא תחכה לנו במיאמי עם הגעתינו.
כאשר הגענו לשם התברר שהם מעולם לא שמעו על ההזמנה הזאת, ולא רק זה, אלא גם אין ומעולם לא היה להם מוסטנגים פתוחות.
הראנו את מסמכי ההזמנה לנציגה, ובהזמנה בכלל לא היה כתוב כלום על מוסטנג.
אחרי ריב של 20 דקות איתם הם הבטיחו לשדרג אותנו למוסטנג סגורה, שהיא בקטגוריה יותר גבוהה מהפתוחה ועולה 30 דולר יותר ליום (לך תבין).
אבל מה, אחרי שהיא בדקה במחשב, התברר לה שכל המוסטנגים מושכרות כבר. :?
אז היא התחילה לבדוק בכיוון של קאמארו, אבל בתוספת תשלום. אחרי ריב של עוד 20 דקות קיבלנו קאמארו 2009 כולל מיכל דלק חינם, GPS, את כל הביטוחים על חשבונם, נהג נוסף חינם וSUN-PASS (תשלום מראש של אגרות הכביש המהיר) חינם.
זה לא מה שרצינו, אבל היינו בסדר עם זה. לא נורא.
הלכנו לקאמארו (אפורה) הנענו ו.... הפתעה. המחשב מראה כשל של מערכת כריות האוויר.
טוב, חזרה למשרד, והם מיד שולחים טכנאי. הטכנאי התעסק כ-10 דקות עם המחשב ואיפס את התקלה.
המחשב כבר לא הציג את ההודעה על כשל כריות האוויר, אבל בלוח שעונים עדיין הייתה דלוקה הנורה.
לא הסכמנו לקבל את האוטו. אז אוויס מ"טוב ליבם" החליפו לנו לאחת אחרת, (אדומה) שלכאורה הייתה בסדר ביום שנסענו איתה, אבל כאשר מת לנו ה-GPS התברר ששקעי המצית ברכב לא עובדים :evil:
חזרנו לאוויס והם כבר המתינו לנו עם אחת אחרת (שחורה). יאמר לזכותם שלא היינו צריכים להמתין אפילו שניה עד לקבלת הרכב החדש.
ועד החזרה לשדה תעופה, לא הייתה כל בעיה עם האוטו.
אז זה הסיפור שלי עם אוויס.
מסקנה:
1) לאוויס בארץ אין מושג מה קורה בסניפים שלהם בחו"ל.
2) תמיד תבדקו שמה שכתוב בהזמנה הוא מה שהזמנתם.
3) ההתעקשות משתלמת.

שיהיה לכולם יום טוב!
סמל אישי של המשתמש
V8_וחצי
Original Gangsta

הודעהעל ידי AKICHU » א' נובמבר 01, 2009 1:14 pm

תמיד תמיד לראות מה כתוב בהזמנה ועל מה שלמתם, בנוסף להתקשר לסניף הרלוונטי בשדה התעופה יומים לפני ולאשרר כנגד מספר הזמנה.
זה מספיק זמן לטפל בבעיה אם ישנה בכל מה שנוגע לסוג הרכב הרצוי.
זה נכון לכל שירות שמוזמן דרך סוכן, או דרך מרכז הזמנות
אירית
טיפ לחיים : אף פעם אל תטוס בחברת תעופה שטייסיה מאמינים בגלגול נשמות
אושר משמעו: בריאות טובה וזכרון דפוק .
סמל אישי של המשתמש
AKICHU

הודעהעל ידי gluk » א' נובמבר 01, 2009 1:21 pm

ואני שואל שאלה אחרת: דימה?! פורד?! אתה בסדר, אתה בטוח, שהתקררת רק שם, שזה לא בא קודם, לפני הנסיעה? :D :P :shock: :twiste

-אני חושב, שהאוויס קלטו את המחשבותיך ורצוניך הנסתרים עמוק בתת-מודע, ולכן קיבלת שבי במקום פורד!
סמל אישי של המשתמש
gluk

הודעהעל ידי guurf » א' נובמבר 01, 2009 7:13 pm

חברות השכרה - הניסיון שלי איתן מארה"ב הוא כזה:
הזמנו מראש מכונית בחברת Alamo (מי שמע עליה בכלל...) ותכננו לקחת את המכונית ביום מסוים מאוד בכדי לנסוע לפארק Six-Flags,
בהזמנה שלנו הזמנו: Chevy TrailBlazer or similar, או בעברית - שברולט טריילבלייזר או כל ג'יפ דומה בקטגוריה, כשהגענו, חיכתה לנו פקידה
גלוחת ראש, שהכריזה שיש להם בשבילנו - טויוטה היילנדר, אין כזה בארץ, אך זה בערך דבר כזה:
תמונה
זה הכעיס קצת, אך חכו שתשמעו את זה, הזמנו מכונית עם GPS, וכאן ישנה הפתעה, הנוד-הנפוח שמנהל את הסניף אמר לנו כך: יש לנו GPS
אך החיבור שלו לשקע המצית לא נמצא אצלנו כעת, אז, אתם יכולים לצאת לחנות מעבר לפינה לקנות כזה חיבור, ואנחנו נזכה אתכם לפי
המחיר של החיבור הנ"ל. בסופו של דבר הגיעו כמה ישראליות, שלהן היה את החיבור הזה באוטו שהחזירו לחברה, אז קיבלנו חיבור ו
GPS ויצאנו לדרך. ה GPS היה מקולקל, ובמקום להראות לנו לאן לנסוע, הוא יצא לדרך והשאיר אותנו מאחור. אז עברנו לאוויס, שגם לא
היו כאלה הגונים, הקטגוריה שביקשנו הייתה גם הפעם ג'יפים - "Chevy TrailBlazer or similar", והפעם הובטח לנו - דודג' ניטרו, בסדר גמור,
היינו מרוצים, עד שקיבלנו את המכונית שהייתה דודג' ג'רני, מיניוואן, כזה דבר -
תמונה
הם תירצו את העיניין בכך ש - "לניטרו אין דלק" , גם למה שקיבלנו היה רק שמינית מיכל, וגם בקבלה כתבו שיש ג'רני, אבל זה לא מה
שאמרו לנו במילים, במילים אמרו ניטרו. ו - התירוץ הנוסף שלהם היה "הג'רני בקטגוריה גבוהה יותר, כי יש לו עוד שני מושבים, ובכך הוא גם מכונית חלופית וגם פיצוי על עוגמת הנפש", ובקשר לשני המושבים הם היו מקופלים מאחור וכשפתחנו אותם חיכתה לנו ערמה מבולגנת של עיתונים ישנים וחצי עוגייה לעוסה. בנוסף החגורות חנקו וכל כמה זמן הג'רני החלה להדיף ריח מוזר, משהו בין גז בישול לטרפנטין בעת נסיעה. לסיכום, מסקנתי על חברות ההשכרה:
- לעולם אל תסגור מראש הזמנה, היזהר מרמאויות, ואל תסכים לקחת מכונית עד שהיא נבדקת, אל תוותר לחברה עד שקיבלת מה שרצית.
שיפוץ רכבי אספנות.
אין תחביב יותר טוב מזה.
סמל אישי של המשתמש
guurf
איש הבאגי

הודעהעל ידי guurf » א' נובמבר 01, 2009 9:00 pm

משהו שם לי כתוביות ספאם על התמונה של הג'רני בהודעה ומשום מה אין לי אפשרות לערוך/למחוק את ההודעה למרות שאני מחובר ויכול
לשלוח הודעות.

ניקיתי את המכונית
ולגבי העריכה, בפורום זה העריכה מוגבלת לעד חצי שעה מהפירסום
אירית
שיפוץ רכבי אספנות.
אין תחביב יותר טוב מזה.
סמל אישי של המשתמש
guurf
איש הבאגי

הודעהעל ידי guurf » ב' נובמבר 02, 2009 3:04 pm

את זה דווקא כדאי לשנות, יש לי שגיאות כתיב שאני רוצה לתקן.
שיפוץ רכבי אספנות.
אין תחביב יותר טוב מזה.
סמל אישי של המשתמש
guurf
איש הבאגי

הודעהעל ידי AKICHU » ב' נובמבר 02, 2009 3:25 pm

גיא
נא לבדוק ולערוך לפני שליחה, אחרי כן אפשר לפנות לאחד מאתנו לעריכה
להזכיר לדיון הזה יש פורום משלו
אירית
טיפ לחיים : אף פעם אל תטוס בחברת תעופה שטייסיה מאמינים בגלגול נשמות