שרשור בדיחות,דברים מצחיקים ושאר מוזרויות

כל הנושאים שבעולם מלבד אספנות

Re: שרשור בדיחות,דברים מצחיקים ושאר מוזרויות

הודעהעל ידי אריהג » ש' נובמבר 14, 2015 8:56 am

שלחתי בטעות לפני סוף הסיפור ואני ממשיך: ענה משה דיין לשוטר: "שוטר יקר, יש לי רק עין אחת, איפה אתה רוצה שהיא תהיה, על הספידומטר או על הכביש"?
אריהג

הודעהעל ידי zeev » ש' נובמבר 28, 2015 5:01 pm

רופא: "יש לי שתי בשורות רעות".
חולה: "תתחיל בראשונה"
רופא: "יש לך איידס!"
חולה: "אוי ואבוי, זה פשוט נורא! ומה
הבשורה השניה?"
רופא: "יש לך גם אלצהיימר!"
חולה: "טוב, יכול היה להיות יותר גרוע.
לפחות אין לי איידס
zeev
צוות הניהול

הודעהעל ידי zeev » א' אפריל 10, 2016 2:16 pm

https://www.facebook.com/whatsapprioneg ... 764258557/

נשלח ע"י ידידנו אריה גרינברג נרו יאיר .
zeev
צוות הניהול

הודעהעל ידי zeev » א' אפריל 10, 2016 6:19 pm

בכפר קטן יש שני אחים, מורה וסוחר.
המורה נשוי למרשעת מכוערת והסוחר נשוי לאישה נאה ונחמדה.
יום אחד בא המורה לסוחר ואומר לו: "אחי, אולי זה לא עסק שלי, אבל ישנן שמועות חוזרות ונשנות על כל שלאשתך יש מאהב".
"כן", עונה האח, "גם אני שמעתי".
"אז למה אתה לא מתגרש ממנה?"
"אחי היקר", מסביר האח הסוחר, "אתה אולי מורה טוב, אבל בעסקים כנראה שאין לך מושג.

תמיד עדיף שיהיה לך חצי בעסק טוב מאשר עסק מחורבן שכולו שלך".
zeev
צוות הניהול

הודעהעל ידי אריהג » ה' מאי 12, 2016 8:25 pm

קשישה התקשרה למשרד עורכי דין וביקשה מפקידת הקבלה לקבוע פגישה עם אחד מעורכי הדין שעוסק בצוואות.
הפקידה שאלה מתי יהיה לה נוח להגיע למשרד לפגישה, והקשישה ענתה שכל חייה היא חיה לבד, היא לא מרבה לצאת מהבית ומעדיפה שהפגישה תתקיים בביתה.

פקידת הקבלה בדקה אם עורך הדין מוכן להיפגש איתה ועדכנה את האישה שהכל סודר.

למחרת הגיע עורך הדין לביתה של הקשישה ושאל: "האם תוכלי לומר לי כמה נכסים יש ברשותך וכיצד את רוצה שהם יחולקו?"

"ובכן...", ענתה הזקנה "מלבד הרהיטים והדברים שאתה רואה כאן, יש לי 400,000בחשבון החיסכון שלי בבנק."

"ואיך היית רוצה ש-400,000 שלך יחולקו?" שאל עורך הדין.

"תראה יקירי", התייפחה הזקנה, "כל חיי חייתי בבדידות, אנשים כמעט אף פעם לא שמו לב אלי, אז אני רוצה לארגן הלוויה מפוארת וגדולה בשווי 350,000, כך שלפחות במותי ישימו לב שאני איננה."

עורך הדין המופתע הנהן בראשו לאות הסכמה ושאל: "ומה לגבי 50,000 הנותרים?"

"אותם אני רוצה לשמור לאדם מיוחד", אמרה הזקנה בעיניים מוארות, "כמו שאמרתי, חייתי לבד כמעט כל החיים, מעולם לא נישאתי ולמעשה אף פעם לא שכבתי עם גבר. אז לפני שאמות, אני רוצה שתשלם לגבר 50,000 כדי שישכב איתי."

"זוהי בקשה מאוד יוצאת דופן", אמר עורך הדין והוסיף, "אבל אני מוכן לבדוק את העניין ולעזור לך בנושא"...

בערב, חזר עורך הדין לביתו וסיפר לאשתו על הקשישה התימהונית וצוואתה המוזרה. כששמעה האישה את הסיפור היא החלה לדמיין את כל מה שהיא יכולה לעשות עם 50,000ומיד הציעה לבעלה שישכב עם הזקנה בעצמו: "אני אפילו מוכנה להסיע אותך בבוקר ולחכות באוטו עד שתצא", אמרה לו בחיוך רחב.

עורך הדין חשב על הנושא במשך כמה רגעים ולבסוף החליט שבשביל סכום מכובד כל כך הוא בהחלט מוכן למלא את בקשתה של הקשישה. למחרת בבוקר, נסעו שניהם אל ביתה של הזקנה והאישה נשארה ברכב לחכות לבעלה בזמן שהוא עושה את המעשה.

עוברת שעה, עוברות שעתיים ובעלה לא יוצא, האישה מאבדת את סבלנותה וצופרת לו כמה פעמים...

תוך כמה רגעים, החלון בחדר השינה נפתח, עורך הדין מוציא ראשו מהחלון וצועק לה:"תחזרי מחר! היא החליטה שהיא לא צריכה להוציא כל כך הרבה כסף על הלוויה!"
אריהג

הודעהעל ידי אריהג » ו' מאי 20, 2016 11:48 am

בעל מקבל טלפון מאשתו: "הי מותק, קיבלתי דפיקה בקטנה באוטו. כולי בעצבים הזמנתי גרר. אני בעצבים - והגרריסט מדבר אתי על איזה זמר יווני. חתיכת דפוק הגרריסט הזה".

עונה הבעל: "חמודה, טוטאל לוס זה לא בדיוק זמר יווני"!!
אריהג

הקודם

חזור אל אוף-טופיק

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים